Wypożyczalnia samochodów Sopot

Odwiedzając Sopot, nie musisz martwić się o to, że nie będziesz miał się czym po nim poruszać. Od czego masz naszą wypożyczalnię aut! Dla turystów, biznesmenów, osób przyjeżdżających tu w sprawach prywatnych, jak i zawodowych, gwarantujemy szeroki przekrój pojazdów osobowych, luksusowych i dostawczych. Z chęcią pomożemy Ci w dopasowaniu odpowiedniego auta do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że wynajem samochodu może okazać się znacznie wygodniejszą opcją niż korzystanie z komunikacji miejskiej czy taksówek. To Ty decydujesz, kiedy i którędy pojechać w wybrane miejsce.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów pomoże Ci także, gdy będziesz szukał samochodu do ślubu, filmu, reklamy czy do przeprowadzki.
Gwarantujemy atrakcyjny cenowo wynajem aut krótko i długoterminowy. Cennik dostępny jest na naszej stronie – można się w każdej chwili z nim zapoznać. Chętnie też udzielamy szczegółowych informacji telefonicznie, mailowo czy osobiście. Zyskaliśmy już wiele pozytywnych opinii, a indywidualna obsługa jest dla nas rzeczą priorytetową.

Wynajem aut w Sopocie

Wszystkie dostępne u nas auta to pojazdy sprawne pod względem technicznym, które mogą być dla Ciebie komfortowym rozwiązaniem na kilka godzin, dni lub miesięcy. W naszej wypożyczalni aut znajdziesz m.in. Volkswageny, Peugeoty, Mercedesy – pojazdy nowe, ekonomiczne, zadbane i w pełni wyposażone. Jeśli zdecydujesz się u nas na wynajem samochodu i trzeba będzie go podstawić pod wskazane przez Ciebie miejsce, to nie będzie to dla nas żaden problem. Nie masz kierowcy? O to też nie musisz się martwić. Jesteśmy przygotowani na klientów o różnych potrzebach i wymaganiach.

Zasięg wypożyczalni samochodów Majer Rental Cars jest szeroki. Warto wybrać nasze usługi ze względu na to, że:

  • mamy bogaty wybór modeli aut,
  • wynajem samochodów oznacza u nas minimum formalności,
  • gwarantujemy bezpieczne i sprawne technicznie pojazdy,
  • oferujemy atrakcyjne ceny i promocje,
  • dajemy auto z pełnym bakiem,
  • dzienny limit aut osobowych wynosi 300 km, a dostawczych – nawet do 500 km,
  • przy wynajmie samochodu dłuższym niż 5 dni – nie masz limitu kilometrów.

Z nami możesz liczyć na komfortową jazdę w dowolnym kierunku!