Wypożyczalnia samochodów – samochody na wynajem Trójmiasto

Wypożyczalnia aut Trójmiasto

Jesteś w Trójmieście przejazdem – na wakacjach, w interesach, w odwiedzinach? Nie masz się czym poruszać po Gdyni, Gdańsku czy Sopocie bądź nie chcesz korzystać z komunikacji miejskiej?

Chętnie pomożemy Ci w tym zakresie i ułatwimy przemieszczanie się po Trójmieście. Skorzystaj po prostu z naszej propozycji samochodów na wynajem. To komfortowe rozwiązanie zarówno na kilka godzin, jak i dni. Prowadzona przez nas wypożyczalnia zaoferować Ci może tego typu usługę najtaniej i z niską wysokością kaucji, o czym możesz się przekonać, zaglądając do naszego cennika. Przygotowana przez nas flota to pojazdy nowe i ekonomiczne, zadbane i kompleksowo wyposażone. Będzie Ci się nimi komfortowo jeździło. Oferowany przez naszą firmę wynajem aut polega na tym, że klient otrzymuje samochód z pełnym bakiem. I w takim samym stanie pojazd musi do nas zwrócić. Limit kilometrów dziennych w przypadku aut osobowych wynosi to 300 km, natomiast samochodów dostawczych to aż 500 km, przy wynajmie dłuższym niż 5 dni zapewniamy całkowity brak limitów. Każdy samochód jest na bieżąco poddawany kontrolom technicznym, aby wypożyczający go kierowca i jego pasażerowie czuli się bezpiecznie, a jazda była dla nich przyjemnością. Chcesz, żeby podstawić Ci samochód w określone miejsce? Nie ma problemu! Potrzebujesz auta z kierowcą – to także możemy Ci zapewnić!

Warto wspomnieć, że w naszej flocie posiadamy auta na wynajem o podstawowym standardzie, jak i luksusowe oraz dostawcze sprawdzonych marek. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich oferowanych pojazdów.

Tani wynajem aut w Trójmieście

Dlaczego mamy najtaniej? Bo znamy potrzeby oraz oczekiwania klientów. Jesteśmy już sprawdzoną i zaufaną marką. Nasze samochody wynajmowane są przez klientów indywidualnych oraz firmowych na krótsze i dłuższe terminy. W przypadku tych drugich stawki ustalane są z każdym wypożyczającym osobno. Zapewniamy przy tym minimum formalności, a wybrany pojazd można zarezerwować bezpośrednio w siedzibie naszej firmy lub przez specjalny formularz online dostępny na stronie internetowej. Warto także śledzić ogłaszane przez nas promocje – można wówczas zyskać jeszcze bardziej atrakcyjne stawki.

Nasza flota to zawsze czyste i sprawne pojazdy, które można dopasować np. pod kątem wieloosobowej rodziny. Zawsze z chęcią podpowiadamy, jaki model będzie adekwatny dla danego klienta i jego potrzeb. Odbieramy pasażerów z lotniska, rozwozimy gości weselnych czy innych imprez. W każdej chwili możesz sprawdzić auta z prowadzonej przez nas wypożyczalni i dopasować je pod swoje oczekiwania.

Korzystając z proponowanej Ci oferty, oszczędzasz czas i pieniądze. Do tego jeszcze masz w pakiecie miłą obsługę świadczoną przez kompetentnych pracowników Majer Rental Cars.
Wybierasz się gdzieś na weekend z rodziną lub znajomymi? Odwiedziłeś Trójmiasto prywatnie lub służbowo? Twój samochód miał awarię? Pamiętaj, że możesz w każdej chwili skorzystać z taniej wypożyczalni samochodów! U nas nie przepłacisz! Podróżuj bezpiecznie naszą nowoczesną flotą prywatnie lub służbowo!

Rezerwacja samochodu online

Wczytuję kalendarz...