Press ESC to close

Co nie działa w używanych samochodach

Sprowadzając sobie używany samochód z Niemiec dowiadujemy się zwykle dwóch rzeczy. Poza mocą silnika, marką, kolorem i stanem technicznym dowiadujemy się, że posiada on klimatyzację i że ta nie działa. Nie jest to przeszkodą i nie odstrasza przed jego sprowadzaniem, w końcu klimatyzacja nie jest elementem obowiązkowym i często się psuje. Czy aby na pewno? Otóż klimatyzacja wymaga napełniania gazem i odkażenia raz do roku.

Zapraszamy do nas, prowadzimy skup i sprzedaż używanych aut w Bydgoszczy. Klimatyzacje w naszych autach rzetelnie sprawdzamy, dodatkowo czyścimy wnętrze ozonatorem. Wyceniamy auta rzetelenie, dajemy uczciwą cenę, a przed sprzedażą skrupulatnie sprawdzamy każdy samochód. Skupujemy wszystkie pojazdy, każdej marki, na chodzie oraz te, po które musimy podjechać lawetą. Zapraszamy!

Nic więc dziwnego, że nie chce pracować, jest to zupełnie normalne. Wydaje się, że motoryzacja specjalnie zaprojektowała rzecz tak, aby co roku jechać z nią do serwisu. W końcu chodzi tu o nasze bezpieczeństwo, a kanały powietrzne działające i nieczyszczone przez dłuższy czas mogą być naprawdę niebezpieczne. Czy opłaca nam się `klimę` naprawiać? To zależy. Jeżeli samochód służy nam do dojeżdżania dziesięć kilometrów do pracy i z powrotem, powietrze nie zdąży się nawet wychłodzić. To już lepiej zainwestować w izolację termiczną, kładzioną na szyby. Jeśli lubimy jeździć na dłuższe wycieczki, naprawa się zwróci.