Press ESC to close

Szkoła samochodowa.

Obecnie coraz częściej mówi się o tym, że wielu uczniów decyduje się na pójście na studia zapominając o tym jak ważne są niektóre zawody. Coraz mniej osób kształci się w podstawowych zawodach takich jak Mechanik, Murarz, Piekarz co niestety będzie miało negatywne konsekwencje te nasze gospodarki.

 

Już dziś coraz trudniej załatwić jest nam sprawy związane z wykorzystaniem umiejętności specjalistów, ponieważ na rynku jest ich coraz mniej. Nasza szkoła stara się walczyć z tym problemem kształcąc wyspecjalizowanych mechaników, którzy szybko Poradzą sobie z każdym problemem w każdym modelu samochodu. Zapraszamy zatem wszystkich chłopców, którzy fascynują się samochodami i chce związać swoją przyszłość z motoryzacją. Nauczymy was to podstawowych elementów związanych z budową samochodu.

 

Pokażemy wam jak wygląda wymiana Linki sprzęgła peugeot 206 Oraz w innych modelach samochodów. To u nas poznasz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Pod okiem specjalistów Dowiesz się wszystkich szczegółów pracy mechanika, abyś później mogła samodzielnie obsługiwać twoich klientów. Dzięki temu będziesz miał szansę założyć swój warsztat samochodowy, w którym znajdziesz wielu klientów zadowolonych ze współpracy z tobą. Związku ze zmianami na rynku jesteśmy pewni że dzięki zdobytemu wykształcenie naszej szkole będziesz mógł odnieść ogromny sukces w swoim życiu zawodowym. Wystarczy tylko, że podejmiesz decyzję o rozpoczęcie nauki w naszej szkole i będziesz mogła rozwijać się i poszerzać swoje umiejętności, które zbliżą Cię do osiągnięcia celu.