Press ESC to close

Gry liczbowe Totalizatora Sportowego – jakie gry warto wziąć pod uwagę?

Gry liczbowe Totalizatora Sportowego są obecnie znane dość powszechnie. Nawet osoby, które nie grają na co dzień często decydują się na zakup zakładu w momencie kumulacji w grze Duży Lotek. Na jakie gry warto zwrócić uwagę, jeśli chodzi o wysokość i prawdopodobieństwo wygranej?

 

W przypadku gier oferowanych przez Totalizatora Sportowego wiele osób zwraca uwagę wyłącznie na to, ile wynosi główna wygrana. Osoby, które decydują się na częstszą grę często liczą również na wygrane niższych stopni. To właśnie w tym ostatnim przypadku warto wziąć pod uwagę również prawdopodobieństwo wygrania. Najbardziej obiecujące gry, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo trafienia głównej nagrody, to mini lotto, kaskada oraz ekstra pensja. Dlatego coraz więcej osób bierze pod uwagę właśnie te gry, biorąc jednocześnie pod uwagę cenę jednego zakładu.
Totolotek wyniki są dostępne codziennie. Można je sprawdzić na stronie internetowej, ale również w punkcie sprzedaży zakładów. Możliwe jest również sprawdzenie wyników w telegazecie lub poprzez oglądanie losowania. Warto pamiętać, że nie wszystkie losowania odbywają się codziennie.