Press ESC to close

Czym są poliżele do paznokci?

Stylizacja paznokci ostatnimi czasy urasta do prawdziwej sztuki. Można decydować się na rozwiązania klasyczne i proste, czyli wyłącznie malowanie paznokci, różnymi metodami, dającymi rozmaite efekty pod względem wyglądu i trwałości.

Oprócz tego można również pozwolić sobie na przedłużenie płytki. To rozwiązanie dla pań, które chciałyby mieć długie paznokcie, jednak bądź nie mają czasu na wielotygodniowe oczekiwanie, bądź ich paznokcie nie są wystarczająco mocne i mają tendencję do pękania.

Istnieje wiele sposobów na przedłużenie paznokci. Ostatnio coraz popularniejsza staje się stylizacja, łącząca dwie znane od dłuższego czasu techniki.

Akryl czy żel? A może obie na raz?

Nowoczesna technologia flexigelu pozwala na szybką i trwałą stylizację paznokci. Akrylożel, nazywany również poliżelem pozwala budować i przedłużać paznokcie. Niesie on ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim czas stylizacji jest zdecydowanie krótszy niż przy wcześniej wspomnianych technikach. Oprócz tego akryl nadaje nadbudowanej części olbrzymią trwałość i przyczepność do powierzchni płytki. Produkt jest niezmiernie prosty w aplikacji i nie wymaga dłuższych przygotowań. To świetne rozwiązanie dla współczesnych kobiet.